Referencje Klientów

 • WARDA sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  Firma WARDA SP. Z O.O. ma przyjemność polecić Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts jako świetnego partnera biznesowego.

  W ramach zawartej umowy firma wykonuje: doradztwo i optymalizację podatkową, księgowość spółek handlowych oraz obsługę kadrowo-płacową.

  Współpraca z Biurem Rachunkowym Optimus Tax Experts daje nam pewność, że powierzone im zadania outsourcingowe będą wykonywane z najwyższym poziomem profesjonalizmu. Kompetencja, fachowość i doświadczenie pracowników Biura zapewniają najwyższy poziom obsługi zarówno w trakcie codziennej współpracy jak i w trakcie przeprowadzanych kontroli podatkowych.

  Serdecznie polecamy usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Pomogą oni Wam rozwiązać wszelkie problemy ekonomiczne i prawne.

  Pobierz referencję
 • VIA CARPATIA Sp. z o.o.

  Andrzej Kaleta, Prezes Zarządu

  Firma VIA CARPATIA poleca Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts. jako solidnego, rzetelnego i wykwalifikowanego partnera dla biznesu zarówno w Polsce jak i na Ukrainie.

  W ramach zawartej umowy firma wykonuje: doradztwo podatkowe, księgowość spółek handlowych, obsługę kadrowo-płacową.

  Swoją działalność nasza firma rozpoczęła dzięki wsparciu otrzymanemu ze strony Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts, którego pracownicy przygotowali wszystkie niezbędne dokumenty w ciągu kilku dni. Standardem w firmie jest szybkie, kompleksowe i profesjonalne podejście do zleconych zadań, dlatego zdecydowaliśmy się na powierzenie prowadzenia księgowości tym samym specjalistom.

  Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts oferuje najwyższa jakość usług. Świadczenia przedsiębiorstwa na rzecz klienta niosą ze sobą solidną markę i gwarancję dobrze zrealizowanego zadania. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel przedsiębiorstwa to profesjonaliści. Rzetelność przedsiębiorstwa nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Za sprawą tego każdy kontrahent firmy może liczyć na dokładne odpowiedzi na wszystkie pytania.

  Serdecznie polecamy usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Pomogą oni Wam rozwiązać wszelkie problemy ekonomiczne i prawne.

  Pobierz referencję
 • TAROS sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Informujemy, że nasza firma jest obsługiwana w zakresie prowadzenia księgowości i spraw kadrowo-płacowych przez Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts z siedzibą w Rzeszowie.

  Wyrażamy głębokie uznanie dla pracowników Biura za wysoce profesjonalną i solidną obsługę naszej spółki. Pracownicy Optimum Tax Experts wykazują się wiedzą, doświadczeniem i wysoką kulturą osobistą  w kontaktach biznesowych i są zawsze gotowi służyć fachową radą i pomocą.

  Z całym przekonaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts jako godnego zaufania partnera. 

  Pobierz referencję
 • TLS Sp. z o.o.

  Jurij Kosar, Członek Zarządu

  Z przyjemnością informuję, że moja firma korzysta z usług Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts w zakresie doradztwa podatkowego i optymalizacji podatkowej. Zlecam także prowadzenie ksiąg handlowych i sprawozdań finansowych.

  Wszystkie zlecone prace są wykonywane w terminie i prawidłowo, bardzo jesteśmy zadowoleni z usług tego Biura. Polecamy Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts wszystkim przedsiębiorcom.

  Pobierz referencję
 • TETRAGON sp. z o. o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Informujemy, iż nasza spółka obsługiwana jest przez Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts. Jako firma, jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług, ponieważ Biuro Optimum Tax Experts wielokrotnie udowodniło, że jest firmą wiarygodną i rzetelną, dysponującą profesjonalną kadrą pracowników.

  Rekomendujemy Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts  jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonywania usług podatkowych, księgowych i finansowych podmiotów gospodarczych. 

  Pobierz referencję
 • TRADYCJA sp. z o. o.

  Szymon Jakubowski, Prezes Zarządu

  TRADYCJA spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zdecydowanie poleca innym przedsiębiorcom korzystanie z usług Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. W gąszczu zmieniających się przepisów księgowych i podatkowych, dla każdej firmy niezwykle istotne jest mieć należytą obsługę rachunkową. Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts takową zapewnia. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji pracowników Biura, ich zaangażowania w sprawy obsługiwanych firm, jak również fachowego podejścia do realizowanych zadań.

  Polecamy usługi Biura każdemu przedsiębiorcy, oczekującemu kompleksowej, życzliwej i fachowej obsługi księgowo-kadrowej. 

  Pobierz referencję
 • STANISLAVIA sp. z o.o.

  Ivan Smetaniuk, Członek Zarządu

  W imieniu firmy STANISLAVIA chciałbym udzielić rekomendacji dla Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts, z którym mam przyjemność współpracować.

  Biuro świadczy usługi doradztwa podatkowego, optymalizacji podatkowej, prowadzi rachunkowość i płace dla naszej firmy. Kompetencja, fachowość i doświadczenie pracowników Biura zapewniają najwyższy poziom obsługi zarówno w trakcie codziennej współpracy jak i przy okresowych rozliczeniach z urzędem skarbowym i z innymi instytucjami.

  Z całą pewnością mogę polecić Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts innym podmiotom, którym zależy na solidnej i profesjonalnej obsłudze księgowo-podatkowej.

  Pobierz referencję
 • SMART DS. z o.o.

  Viacheslav Smyslov, Prezes Zarządu

  Mamy przyjemność powiadomić, że nasza spółka korzysta z obsługi księgowej i kadrowej świadczonej przez Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts w Rzeszowie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu. Biuro Optimum Tax Experts oceniamy na 6 z plusem. Pracownicy Biura profesjonalnie podchodzą do wykonywanej pracy i dodatkowo wykazują dużą cierpliwość i wytrwałość, oraz doskonałą umiejętność podejścia do klienta, nawet najbardziej wymagającego, lubiącego wiedzieć wszystko.

  Serdecznie polecamy wszystkim przedsiębiorcom usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts.

  Pobierz referencję
 • SKIN TEAM sp. z o. o.

  Partycja Idzińska, Członek Zarządu

  Firma SKIN TEAM sp. z o.o. poleca Optimum Tax Experts. jako solidnego i odpowiedzialnego partnera któremu można powierzyć prowadzenie ksiąg handlowych spółki. W ramach wiązącej nas umowy zlecamy prowadzenie ksiąg handlowych, realizację spraw kadrowo-placowych. Zlecając obsługę w tym zakresie szukaliśmy finny która przede wszystkim zapewni nam doradztwo podatkowe dające bezpieczeństwo prowadzonego biznesu. Poszukując partnera do prowadzenia księgowości szukaliśmy firmy która będzie służyła wsparciem w analizach finansowych inwestycji realizowanych w kraju i za granicą.

  Po ponad dwóch latach współpracy  możemy zarekomendować Optimum Tax Experts jako solidnego partnera w biznesie który oferuje najwyższą jakość usług. Z przyjemnością polecamy usługi Optimum Tax Experts. 

  Pobierz referencję
 • RODOS sp. z o. o.

  Roman Gonczar, Prezes Zarządu

  W imieniu firmy RODOS sp. z o.o. mam przyjemność zarekomendować Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts.

  W ramach świadczonych usług Biuro zajmuje się całością zagadnień związanych z prowadzeniem dokumentacji kadrowej, płacowej, doradztwem i optymalizacją kosztów podatkowych. Pracownicy Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts wykazywali się profesjonalizmem, dużą wiedzą fachową oraz elastycznością we współpracy.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tak kompetentnym, rzetelnym i solidnym partnerem i z całą odpowiedzialnością może polecić Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts innym podmiotom, którym zależy na redukcji niepotrzebnych kosztów oraz solidnej obsłudze księgowej.

  Pobierz referencję
 • PRIVATGROUP sp. z o.o.

  Yuriy Ilchenko, Prezes Zarządu

  Mam przyjemność poinformować, że od początku działalności w Polsce nasza spółka korzysta z usług Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy.

  Pracownicy biura prowadzą dla nas księgowość, kadry i płace, rozliczają deklaracje ZUS i US, doradzają w optymalizacji kosztów i podatków. Wszystkie zlecone prace wykonywane są terminowo, dokładnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami, a pracownicy wykazują się życzliwością i chętnie pomagają oraz objaśniają trudne zagadnienia.

  Dzięki tej współpracy oszczędzamy dużo czasu i nie narażamy się na niepotrzebne koszty.

  Z przekonaniem polecam usługi Biur Rachunkowego Optimum Tax Experts innym przedsiębiorcom. 

  Pobierz referencję
 • PRIDE sp. z .o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts prowadzi dokumentację księgową i kadrową naszej spółki od początku istnienia działalności i jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. Jako młoda firma napotkaliśmy szereg problemów natury prawnej i biurokratycznej. Pracownicy Optimum Tax Experts zawsze chętnie podejmowali trud ich rozwiązania.

  Bardzo cenimy elastyczność z jaką personel Biura podchodzi do wymagań swoich Klientów. Dzięki temu nigdy nie było problemu z wykonaniem dodatkowego, niezleconego w umowie zadania. Cenimy sobie także terminowość wykonywanych prac. Największym bogactwem firmy Optimum Tax Experts są jej pracownicy, dla których nie ma rzeczy niemożliwych.

  Dzięki współpracy z Biurem Rachunkowym, firma PRODE może skupić się na rozwoju, a nie na walce z przeszkodami, jakie stwarza przedsiębiorcom polski system prawny. Polecamy Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts wszystkim przedsiębiorcom. 

  Pobierz referencję
 • POLIGRAND sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts prowadzi naszą księgowość od początku istnienia naszej działalności. Kompleksowa obsługa rachunkowo-księgowa świadczona jest bardzo sprawnie i skrupulatnie. Sympatyczni i pomocni pracownicy biura troszczą się o nas i dbają o nasze interesy, jak o swoje. Personel Biura jest zawsze na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa oraz wymogami niezbędnymi do należytego prowadzenia księgowości.

  Zadowolenie z tej współpracy pozwala nam polecić Biuro Optimum Tax Experts jako solidnego partnera w prowadzeniu działalności gospodarczej.

  Pobierz referencję
 • NEMEZIS Sp. z o.o.

  Daniel Skorupski, Prezes Zarządu

  Z przyjemnością polecam Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts jako solidnego i wykwalifikowanego partnera w prowadzeniu firmy. Dzięki wiedzy i zaangażowaniu pracowników Biura zaoszczędziliśmy czas, pieniądze i na pewno wiele kłopotów.

  Profesjonalność, rzetelność i terminowość to cechy, które wyróżniają Optimum Tax Experts na tle innych biur rachunkowych. Obsługa księgowa prowadzona jest z należytą starannością i w ustawowych terminach, a dzięki optymalizacji podatkowej nie narażam się na niepotrzebne koszty.

  Z całym przekonaniem rekomenduję Biuro Rachunkowe Tax Experts jako Biuro rzetelne i godne zaufania. 

  Pobierz referencję
 • NATALI sp. z o.o.

  Volodymyr Nedilskyi, Prezes Zarządu

  Współpraca mojej firmy z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts układa się bardzo dobrze od trzech lat. Bardzo cenię sobie solidność i profesjonalizm kadry pracowniczej. Dzięki temu, że Biuro zajmuje się całokształtem mojej firmy, tj. rozliczeniami z Urzędem Skarbowym i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych oraz wszystkimi problemami z tym związanymi, więcej czasu mogę poświęcić na sprawy związane z istotą mojej działalności.

  Wiedza, profesjonalizm i solidność to cechy, dzięki którym Biuro Rachunkowe Optimum Tax jest godne polecenia innym firmom. 

  Pobierz referencję
 • MIKEMI sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Z przyjemnością informujemy, iż naszą Spółkę pod względem księgowym kompleksowo obsługuje Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts.

  Nie musimy już się martwić, czy dokumentacja księgowa jest prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz czy wszystkie wymagane dokumenty deklaracje do ZUS i organów skarbowych zostały prawidłowo wypełnione i wysłane w terminie. Wszystkie zlecane usługi sa wykonywane sprawnie i rzetelnie, a pracownicy Biura są życzliwi i pomocni.

  Wszystkim, którym zależy na profesjonalnej obsłudze księgowej, polecamy usługi Biura Rachunkowego Tax Experts.

  Pobierz referencję
 • MICCO Sp. o.o., Sp. k.

  Michał Iżowski, Prezes Zarządu

  Pragniemy poinformować o naszej udanej współpracy z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts z siedzibą w Rzeszowie. 
  Biuro świadczy dla nas usługi księgowe, kadrowo-płacowe, oraz optymalizacji podatkowej. Fachowa obsługa, możliwość kontaktu z całym zespołem w każdej sytuacji oraz pomoc w wyjaśnianiu wszystkich księgowych zawiłości to największe zalety usług świadczonych przez Biuro Optimum Tax-Experts.
  Z przekonaniem rekomendujemy Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts innym przedsiębiorcom, jako godnego zaufania i rzetelnego partnera.

  Pobierz referencję
 • MICCO sp. z o.o.

  Michał Iżowski, Prezes Zarządu

  Z ogromną przyjemnością informujemy o naszej udanej współpracy z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts w Rzeszowie. Dzięki temu, że zdecydowaliśmy się zlecić usługi księgowe i podatkowe pracownikom Biura, zaoszczędziliśmy mnóstwo czasu, a zapewne też kłopotów wynikających z nieznajomości niuansów w prowadzeniu księgowości spółek handlowych. 
  Wyjątkowa wiedza, doświadczenie i życzliwość pracowników wyróżniają Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts na rynku. Wszystkie zlecone usługi są wykonywane terminowo i zgodnie z przepisami.
  Z pełnym przekonaniem polecamy Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts innym przedsiębiorcom.

  Pobierz referencję
 • MERION sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  Pragnę wyrazić podziękowania dla Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Jesteśmy pełni uznania dla wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości, fachowości i wiedzy prezentowanej przez pracowników Biura. Nasze księgi rachunkowe są prowadzone z wysoką starannością oraz zgodnie z wymogami przepisów prawa.

  Jesteśmy przekonani, że Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts może stanowić wzór dla firm działających w branży. Z największą przyjemnością pragniemy zarekomendować usługi tego Biura innym podmiotom gospodarczym. 

  Pobierz referencję
 • MEHO sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Informujemy, że nasza spółka korzysta z usług księgowo-finansowych Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Jesteśmy bardzo usatysfakcjonowani tą współpracą. Pracownicy Biura wyróżniają się dużą wiedzą i ogromnym doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych. Działają terminowo, profesjonalnie, elastycznie i z dużym wyczuciem potrzeb Klienta. Zlecając prowadzenie ksiąg do Biura oszczędzamy czas, a dzięki optymalizacji podatkowej unikamy zbędnych kosztów.

  Z przyjemnością polecamy usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts wszystkim przedsiębiorcom.

  Pobierz referencję
 • MAXER-TRADE sp. z o.o.

  Vasyl Migalko, Pełnomocnik Firmy

  Z przyjemnością zawiadamiam o naszej udanej współpracy z biurem rachunkowym Optimum Tax Experts, która trwa od początku działalności naszej spółki. 
  Skomplikowane i czasochłonne procesy związane z obiegiem dokumentów w urzędach, napięte terminy, częste zmiany i waga niuansów, to tylko niektóre z wyzwań, które zajmują mnóstwo czasu a także mogą być obciążone niepotrzebnymi kosztami. Zlecając usługi księgowe podatkowe i płacowe do Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts, uniknęliśmy wielu niepotrzebnych kłopotów. Pracownicy Biura doskonale rozumieją wyzwania i problemy, przed jakimi staje przedsiębiorca, są kompetentni i życzliwi. 

  Polecamy usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts każdemu przedsiębiorcy.

  Pobierz referencję
 • LAVERNA sp. z o.o.

  Anna Skorpuska, Prezes Zarządu

  Od początku działalności współpracujemy z Biurem Rachunkowym Tax Experts. Powierzyliśmy tej firmie niemal wszystkie formalności księgowe, kadrowe i płacowe.

  Jesteśmy po d wrażeniem fachowości, kompetencji oraz zaangażowania pracowników Biura.

  Udana współpraca spowodowała, że z pełnym zaufaniem rekomendujemy Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts innym przedsiębiorcom.

  Pobierz referencję
 • KORONA ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI Spółka z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  W ramach świadczonych usług Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts prowadzi nasze księgi rachunkowe zgodnie z obowiązującymi przepisami, dokonuje rozliczeń podatkowych i rozliczeń ubezpieczeń społecznych. Zajmuje się także doradztwem podatkowym, optymalizacją podatkową i sprawozdawczością finansową na potrzeby spółki.

  Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts wyróżnia się solidnością, terminowością oraz, co jest bardzo ważne, rzetelnością i dużą wiedza zawodową.

  Jesteśmy bardzo zadowoleni z wzajemnej współpracy. Pracownicy Biura w serdeczny sposób podchodzą do obsługi klienta, zawsze znajdują dla nas czas i od razu przystępują do rozwiązywania zgłaszanych problemów.

  Z prawdziwą przyjemnością i przekonaniem polecamy wszystkim Optimum Tax Experts

  Pobierz referencję
 • KORONA VILLAGE sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  Moja firma od początku istnienia jest obsługiwana przez Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts w zakresie rachunkowości, rozliczeń z Urzędem Skarbowym i ZUS-em.

  Wyrażam wielkie uznanie dla Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts za profesjonalizm i solidność, za gotowość do pomocy w każdej sytuacji, za odpowiedzialne i rzeczowe porady. Dzięki wysokiemu poziomowi kultury osobistej pracowników Biura oraz serdeczniej atmosferze nasze wzajemne kontakty są przyjemnością.

  Życząc pracownikom Biura Optimum Tax Experts dalszego pomyślnego rozwoju, udzielam pełnej rekomendacji. 

  Pobierz referencję
 • Ko NEXT Poland sp. z o.o.

  Ryszard Rokita, Prezes Zarządu

  Od początku działalności naszej Spółki z przyjemnością korzystamy z usług Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Jesteśmy pełni uznania dla kompetencji i życzliwości pracowników Biura, zawsze możemy liczyć na fachową pomoc. Biuro Optimum wspiera nas w prowadzeniu księgowości, optymalizacji podatków oraz wypełnianiu wszelkich wymaganych przez przepisy deklaracji. 
  Zadania zlecane pracownikom Biura są realizowane szybko, skutecznie i fachowo, a zespół Kancelarii wykazuje doskonałą orientację w obowiązujących przepisach, zaangażowanie, sprawność działania i uprzejmość. 
  Każdemu przedsiębiorcy szczerze polecamy Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts jako zespół wysokiej klasy specjalistów, jak i również wiarygodnego i rzetelnego partnera w biznesie.

  Pobierz referencję
 • KIO Sp. z o.o.

  Volodymyr Tokarskyi, Prezes Zarządu

  Nasza firma współpracuje z biurem księgowym Optimum Tax Experts od początku działalności w Polsce. Usługi oceniamy jako fachowe, rzetelne i terminowe. 
  Z pełnym przekonaniem rekomendujemy firmę Optimum Tax Experts jako solidnego partnera biznesowego.

  Pobierz referencję
 • KELLY sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Mamy przyjemność poinformować, że podjęliśmy współpracę z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts. Biuro prowadzi dla nas pełną księgowość, wypełnia i wysyła deklaracje oraz doradza w sprawach podatkowych i optymalizacji kosztów prowadzenia firmy.

  Jesteśmy wdzięczni pracownikom Biura za życzliwą i fachową pomoc w każdej sytuacji oraz elastyczność i cierpliwość w stosunku do Klientów.

  Polecamy Biuro Rachunkowe Optimum Tax jako rzetelnego i kompetentnego partnera biznesowego dla każdego przedsiębiorcy. 

  Pobierz referencję
 • KAWAR sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Mamy przyjemność poinformować o naszej współpracy z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts. Biuro prowadzi dla nas kompleksową obsługę księgowo-kadrową, zlecamy także usługi optymalizacji kosztów i podatków oraz audyty księgowe.

  Pracownicy Biura wyróżniają się dogłębną znajomością przepisów, profesjonalizmem oraz życzliwością i ogromnym zaangażowaniem.

  Polecamy wszystkim Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts jako rzetelnego i kompetentnego partnera biznesowego świadczącego najwyższej jakości usługi doradztwa ekonomicznego. 

  Pobierz referencję
 • IB APARTAMENT Sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  W imieniu firmy IB APARTAMENT chciałbym udzielić rekomendacji dla Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts, z którym mamy przyjemność współpracować.

  W ramach świadczonych usług Biuro prowadzi rachunkowość i płace dla naszej spółki, jak również zapewnia bieżące wsparcie w zakresie doradztwa podatkowego i optymalizacji podatkowej. Kompetencja, fachowość i doświadczenie pracowników Biura zapewniają najwyższy poziom usług.

  Z prawdziwą przyjemnością i przekonaniem możemy polecić Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts innym podmiotom, którym zależy na solidnej i profesjonalnej obsłudze.

  Pobierz referencję
 • HIRON sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  Mamy przyjemność poinformowć, że współpracujemy z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts które prowadzi księgi oraz sprawy kadrowo-płacowe naszej spółki.

  W ramach zawartej umowy Biuro wykonuje także optymalizację kosztów i doradztwo podatkowe. Współpraca z Biurem Optimum Tax Experts daje nam pewność, że usługi księgowe są prowadzone na najwyższym poziomie profesjonalizmu i zaangażowania.

  W związku z powyższym mogę polecić Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts jako godne zaufania biuro rachunkowe.

  Pobierz referencję
 • FENIKS sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  W imieniu firmy FENIKS sp. z o.o. zaświadczam fakt współpracy z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts.

  W ramach zawartej umowy Biuro wykonuje:

  • doradztwo podatkowe,
  • księgowość spółek handlowych,
  • optymalizację podatkową.

  Bardzo cenimy sobie współpracę z tym partnerem biznesowym, szanuje on czas klienta i zawsze terminowo wywiązuje się z powierzonych zadań.

  O klasie przedsiębiorstwa świadczy duża wiedza i doświadczenie pracowników, a także elastyczność i zrozumienie wymagań firmy-klienta.

  Z pełną odpowiedzialnością pragnę Państwu polecić Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts jako zespół wysokiej klasy specjalistów.

  Pobierz referencję
 • EXPO-TRADE sp. z o.o.

  Vadym Datsenko, Prezes Zarządu

  Od początku naszej działalności w Polsce, czyli od jesieni 2015 roku, nasza firma EXPO-TRADE zaufała kompetencji pracowników Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie w prowadzeniu niezbędnych dokumentów księgowych, wypełnianiu obowiązkowych deklaracji, prowadzeniu i archiwizowaniu dokumentacji wymaganej przez przepisy prawa.

  Bez opieki Biura Rachunkowego Tax Experts bardzo trudno byłoby prowadzić firmę na rynku polskim. Standardem w firmie jest szybka, kompleksowa i profesjonalna realizacja zleconych zadań oraz indywidualne podejście do problemów.

  Serdecznie polecam usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts wszystkim przedsiębiorcom.

  Pobierz referencję
 • EDUTOOL sp. z o.o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Jesteśmy młodą firmą, a dzięki temu że od początku działalności zdecydowaliśmy się na współpracę z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts uniknęliśmy wielu kłopotów ze sporządzaniem i terminowym wysyłaniem deklaracji do ZUZ i US oraz prowadzeniem księgowości przedsiębiorstwa.

  Kompetencja i życzliwość pracowników Biura, wiedza merytoryczna oraz zaangażowanie w zlecane zadania wyróżnia tę firmę wśród innych działających na rynku.

  Polecamy każdemu przedsiębiorcy usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. 

  Pobierz referencję
 • DMT International Logistics sp. z o.o.

  Anriiy Yatsko, Prezes Zarządu

  Profesjonalna obsługa w zakresie księgowości i doradztwa. Terminowość, rzetelność, fachowość, to cechy wyróżniające Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts w Rzeszowie. 
  Pracownicy Biura sprawnie i terminowo wykonują zlecenia. Wszystkie moje sprawy podatkowe, płacowe, związane z ZUS są prowadzone profesjonalnie i zgodnie z przepisami.
  Jestem z Biurem Rachunkowym Optimus Tax Experts od początku i na pewno do końca prowadzonej przeze mnie działalności i polecam je każdemu przedsiębiorcy.

  Pobierz referencję
 • Dakros Sp. z o.o.

  Anatolii Zaichkovskyi, Prezes Zarządu

  Chciałbym udzielić rekomendacji dla Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts, z którym mam przyjemność współpracować od początku działalności spółki DAKROS na rynku polskim.

  Uważam, ze świadczenia Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts niosą ze  sobą  solidną markę i gwarancję dobrze zrealizowanego  zadania. Podczas współpracy z  przyjemnością można   przekonać  się ze  zespół Optimum  Tax Experts  to profesjonaliści. Rzetelność   Biura   nie  wzbudza  najmniejszych zastrzeżeń, a pracownicy Biura są  pomocni i życzliwi.

  Z   przekonaniem   polecam   usługi   Biura   Rachunkowego  Optimum   Tax Experts innym  przedsiębiorcom, którym  zależy  na  solidnej  i profesjonalnej obsłudze księgowo-podatkowej.

  Pobierz referencję
 • Barin sp. z o.o.

  Andrzej Gonczar, Prezes Zarządu

  Firma BARIN poleca Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts. Jako rzetelnego i wykwalifikowanego partnera dla biznesu.

  Pracownicy Biura potrafią podejść indywidualnie do napotkanych przeszkód i rozwiązać nawet nietypowe, złożone problemy. Są zawsze na bieżąco z aktualnymi przepisami prawa i potrafią trafnie wskazać kierunki optymalizacji kosztów.  Współpraca z Biurem Optimum Tax Experts, przebiega płynnie, bez zakłóceń i w przyjaznej atmosferze. 

  Szczerze polecam usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts wszystkim przedsiębiorcom.

  Pobierz referencję
 • AVENTURIA Sp. z o. o.

  Marzena Lewandowska, Prezes Zarządu

  Mamy przyjemność zarekomendować Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts, któremu zlecamy obsługę księgową oraz kadrowo-płacową naszej firmy. Zlecone zadania wykonywane są z najwyższą starannością, a deklaracje do ZUS i organów skarbowych są składane sprawnie, terminowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Korzystanie z usług Biura pozwala nam zaoszczędzić czas, a dzięki optymalizacji podatkowej, także i pieniądze.

  Wszystkim prowadzącym działalność gospodarczą szczerze polecamy współpracę z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts. 

  Pobierz referencję
 • ASTARTA BUD Sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  W imieniu firmy ASTARTA BUD sp. z o.o. mam przyjemność potwierdzić współpracę z Biurem Rachunkowym Optimum Tax Experts.

  W ramach świadczonych usług Biuro zajmuje się całością zagadnień związanych z prowadzeniem dokumentacji księgowej, rachubą płac, oraz doradztwem i optymalizacją podatkową. Pracownicy Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts wykazywali się dużą wiedzą fachową oraz elastycznością we współpracy z naszą firmą. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc, nawet w skomplikowanych sprawach. Dla życzliwych i profesjonalnych pracowników Biura nie ma rzeczy niemożliwych.

  Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tak solidnym partnerem i z całą odpowiedzialnością mogę polecić Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts innym podmiotom, którym zależy na równie kompetentnej obsłudze księgowej.

  Pobierz referencję
 • ASOPOS sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  Firma ASOPOS poleca Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts jako godnego zaufania partnera dla biznesu.

  W ramach zawartej umowy Biuro wykonuje: doradztwo podatkowe, księgowość spółek handlowych, obsługę kadrowo-płacową. Obsługa księgowa prowadzona jest z należyta starannością i w stosownych terminach. Szybkie, kompleksowe i profesjonalne podejście do zleconych zadań jest tutaj standardem.

  Serdecznie polecamy Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts innym przedsiębiorcom.

  Pobierz referencję
 • AREALIS sp. z o. o.

  Dobiesław Bącal, Prezes Zarządu

  Spółka AREALIS pragnie poinformować, że współpracuje z Biurem Rachunkowym Optimus Tax Experts. Usługi Biura cechuje wysoka jakość, rzetelność oraz terminowość. Powierzone zadania są wykonywane z najwyższym profesjonalizmem i zaangażowaniem. 
  Dzięki temu, że pracownicy biura prowadza dla nas księgowość, kadry i płace oraz doradzają w optymalizacji podatkowej, oszczędzamy mnóstwo czasu i zbędnych niepotrzebnych kosztów. 
  Pragniemy polecić Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts wszystkim przedsiębiorcom, którym zależy na niezakłóconym rozwoju swojej firmy.

  Pobierz referencję
 • ALBO Sp. z o. o.

  Oleksiy Bodnar, Prezes Zarządu

  Z przyjemnością informujemy, że obsługą księgową i  płacową naszego przedsiębiorstwa zajmuje się od początku istnienia naszej działalności Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts.

  Biuro to oferuje najwyższą jakość usług. Świadczenia przedsiębiorstwa na rzecz Klienta niosą ze sobą solidną markę i gwarancję dobrze zrealizowanego zadania. Podczas współpracy z przyjemnością można przekonać się, że personel przedsiębiorstwa to profesjonaliści. Rzetelność przedsiębiorstwa nie wzbudza najmniejszych zastrzeżeń. Za sprawą tego każdy kontrahent może liczyć na dokładne odpowiedzi na wszystkie pytania.

  Serdecznie polecamy usługi Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Pomogą oni Wam rozwiązać wszelkie problemy ekonomiczne i prawne. 

  Pobierz referencję
 • AGALMA sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  Pragnę wyrazić podziękowania dla Biura Rachunkowego Optimum Tax Experts. Jesteśmy pełni uznania dla wysokiej jakości oferowanych usług, terminowości, fachowości oraz niepowtarzalnie przyjaznej atmosfery, której doświadczamy przy współpracy z Biurem.

  Jesteśmy przekonani, że Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts może stanowić wzór dla firm działających w branży. Naszym życzeniem byłoby, aby standardy działania przyjęte i stosowane w Optimum Tax Experts obowiązywały w wielu innych firmach, z którymi współpracujemy. 

  Pobierz referencję
 • ADM KORONA sp. z o.o.

  Bartosz Jurasz, Prezes Zarządu

  Przez Biuro Rachunkowe Optimum Tax Experts obsługiwani jesteśmy w zakresie doradztwa podatkowego, optymalizacji podatkowej, usług księgowych i kadrowych.

  Wyrażamy wielkie uznanie dla pracowników Biura za profesjonalizm i solidność, za gotowość do pomocy w każdej sytuacji, za odpowiedzialne i rzeczowe porady.

  Życząc firmie Optimum Tax Experts dalszego pomyślnego rozwoju, udzielamy pełnej rekomendacji i z optymizmem patrzymy w przyszłość. 

  Pobierz referencję
 • ADELINA OUTSOURCING sp. z o.o.

  Tomasz Kolbusz, Prezes Zarządu

  Z przyjemnością rekomendujemy usługi Optimum Tax Experts z siedzibą w Rzeszowie ul.Trembeckiego 11A, świadczy dla naszej spółki usługi w zakresie kompleksowej obsługi prawnej firm. 
  Współpraca z kancelarią rozpoczęła się kiedy Grupa Adelina Call Center zdecydowała się na utworzenie spółki w Polsce. W tym czasie odbyliśmy szereg spotkań z prawnikami i księgowymi szukając partnera, który zapewni nam kompleksowe prowadzenie naszych spraw w Polsce, po szeregu odbytych spotkań zdecydowaliśmy się na powierzenie naszych spraw Grupie OCG, w skład której wchodzi Optimum Tax Experts. Wszystkie postawione przed partnerem zadania związane z utworzeniem, uruchomieniem i działalnością spółki w Polsce zostały przeprowadzone w naszej ocenie na najwyższym poziomie. Co dla nas jest bardzo ważne, planując przedsięwzięcie otrzymujemy opinie czy stanowiska prawne skonsultowane wewnętrznie z prawnikami Kancelarii Prawnej Tywoniuk & Partners. Takie rozwiązanie powoduje bardzo dużą oszczędność czasu i grarantuje nam bezpieczeństwo prowadzonej działalności. Mając na uwadze powyższe pragniemy polecić Optimum Tax Experts jako zespól specjalistów wyspecjalizowanych w prowadzeniu księgowości dla spółek kapitałowych z kapitałem polskim i zagranicznym. 

  Pobierz referencję